Мікрокредитування населення

У житті кожної сім’ї трапляються ситуації вимагають негайного позики грошових коштів. Це можуть бути проблеми пов’язані зі здоров’ям, навчанням, браком коштів на заміну вийшла з ладу побутової техніки. Проблеми можуть бути різними, а от знайти відсутню суму не завжди вдається. Родичі теж відчувають брак грошових коштів, а оформлення банківського кредиту вимагатиме багато часу. Дієву допомогу в складній фінансовій ситуації надають мікрокредити.

Фінансова підтримка на карту онлайн

Мікрокредити від CashUp – найдоступніший спосіб вирішення фінансових проблем. Для отримання онлайн кредиту знадобиться зовсім небагато часу, який ви витратите на оформлення заявки на сайті. Прийняття рішення про видачу кредиту відбувається досить швидко. Про схвалення кредитної заявки клієнт дізнається з sms – повідомлення або інформація надходить на e-mail. У разі позитивного рішення, перерахування грошових коштів на картку клієнта здійснюється миттєво. Кредит до десяти тисяч гривень можна отримати на термін до тридцяти днів. Постійні клієнти можуть розраховувати на збільшення терміну кредитування до трьох місяців.Оплату кредиту можна здійснювати зручним для позичальника способом. Банківської картою можна зробити оплату прямо на сайті сервісу, скориставшись особистим кабінетом. Передача даних банківської картки здійснюється в закодованому вигляді, згідно з захищеним протоколом.

Сервіс виключає можливість розголошення інформації третім особам. Про успішну оплату відправляється SMS і E-mail з підтвердженням проплати. Діючі реквізити для банківського переказу потрібно уточнити у менеджера CashUp. У призначенні платежу вказується номер договору та ІПН клієнта.Зручним способом погашення кредиту є оплата через термінали. В категорії «Мої платежі» вибирається опція «Рахунок для оплати CashUp», проводиться оплата, і обов’язково роздруковується чек. Бажано не порушувати термін погашення кредиту, так як у випадку прострочення платежу заборгованість щодня збільшується на півтора відсотка.

Зручний сервіс онлайн кредитів

Сервіс CashUp дуже зручний для одержання онлайн кредитів. Цілодобова щоденна робота сервісу надає можливість отримання коштів у будь-який момент у разі виникнення такої потреби. При виникненні запитань онлайн консультант завжди готовий запропонувати допомогу. Сервіс пропонує абсолютно прозорі умови кредитування, що виключають замасковані комісії, додаткові відсотки, обов’язкові списання. Великою перевагою сервісу є швидкість прийняття рішення про кредитування та простота заповнення онлайн заявки.CashUp надає можливість отримати кредит навіть клієнтам, які не можуть похвалитися хорошою кредитною історією взаємин з банківськими установами. Отримуючи кредит у CashUp і сумлінно виконуючи свої зобов’язання, клієнт покращує свою кредитну історію. Гарна кредитна історія дозволяє отримати більш вигідні умови кредитування. Для отримання коштів не знадобиться оформлення застави і пошук поручителів. Не доведеться витрачати час на збирання довідок про доходи та місце роботи. Клієнт сам визначає потрібну суму позики і термін її повернення.Кредитний калькулятор в онлайн режимі розрахує суму коштів для повернення кредиту.

Робота фінансового сервісу CashUp побудована на взаємній довірі клієнта і кредитора один до одного. Онлайн позики без довідки про доходи CashUp — швидкий і зручний спосіб швидко отримати готівку!

Leave a commentlogo
Контакты

Киев + Харьков, Украина

admin@vam-groshi.com.ua

Можете писать круглосуточно!
Без выходных!

Copyright 2016 © All Rights Reserved

Все права & Защищены   |   Копирование материалов & разрешено только при указании ссылки на наш сайт!