Що таке кредит готівкою?

Кредит готівкою є найбільш поширеною формою, поліпшити свій домашній бюджет. Також це найпростіший вид кредиту, так як банки часто їх дають без всякого застави, тільки при пред’явленні паспорта. Такий кредит можна витратити на будь-які цілі, такі як купівля меблів, побутової техніки, на екскурсійну поїздку. Але найпоширеніша мета-це нормальне щоденне споживання. Кредитом тут називається надання позичальнику банком певної суми грошей на певну заздалегідь мету, яка зазначена в договорі кредитної картки. Позичальник зобов’язується його своєчасне погашення в розстрочку або в повному обсязі, сплативши відсотки та всі комісії.

Кредити, які надаються банками, можна розділити з-за кількох наступних критеріїв:

1. Мета кредитування: кредит готівкою на будь-які цілі, інвестиційний кредит, кредит сезонний.

2. Предмет угоди: кредит для фізичних осіб.

3. Термін кредитування: кредит короткостроковий — термін кредиту до 1 року, середньостроковий кредит — термін кредитування від 1 року до 3 років, довгостроковий кредит — термін кредитування понад 3 років.

4. Спосіб надання кредиту: кредит надається на поточному рахунку в банку, готівка виплачуються позичальнику на руки, або платіжною карткою.

Укладення кредитних договорів уточнює цивільний кодекс і відповідно з ним кредитний договір повинен містити наступні елементи: сторони договору, сума позики, висота процентної ставки, бажаний термін повернення.

В момент, коли виникла необхідність взяти кредит, треба звернутися у відповідний банк, в якому у вас є особистий рахунок. Необхідно записатися на зустріч з консультантом, під час якого буде обрано кредит очікування для майбутнього позичальника. Позичальником може бути будь-хто, хто досяг 18 років і має мінімальні доходи. Іноді банки допускають можливість надання кредиту без належної згоди чоловіка, кошти виплачуються протягом 3 робочих днів.

Кредити готівкою стають все дорожче, завдяки тому, що все більше і більше прихильників набирають кредити, що надаються під заставу нерухомості, які, безумовно, дешевше. Такою позикою є, насамперед, іпотечний кредит, за яким в даний час, ви можете отримати кредит на будь-які цілі. Цей кредит надається під заставу нерухомості, і завдяки цьому банки готові позичити вам досить велику суму грошей на досить тривалий період часу.

Leave a commentlogo
Контакты

Киев + Харьков, Украина

admin@vam-groshi.com.ua

Можете писать круглосуточно!
Без выходных!

Copyright 2016 © All Rights Reserved

Все права & Защищены   |   Копирование материалов & разрешено только при указании ссылки на наш сайт!