Якими можуть бути кредити

В наш час послуги кредитування широко поширені серед людей. Але варто пам’ятати про те, що кредити можуть бути різного виду. Вибору відповідного варіанту залежить від ваших основних потреб і поставлених перед вами цілей.

Найдорожчі кредити

Споживчі кредити і кредитні карти – це найдорожчі види кредитування. По них ставки настільки великі, що впоратися з їх виплатою досить складно. Нерідко цей показник становить 50% річних.

Але дорожче кредиту, ніж іпотека, немає. Ви придбаєте квартиру, а натомість переплатите приблизно 100 000 рублів або ще більше.

Остаточний вибір кредиту залежить тільки від ваших потреб. Однак ви повинні пам’ятати про те, що варто уникати захоплення такими послугами. Кредити заганяють у глухий кут, з якого багатьом людям дуже непросто вибратися. Завжди обмірковуйте свої дії і вирішуйте, чи дійсно вам потрібен кредит. А тепер варто згадати про найбільш популярних видах кредитування.

Споживчий кредит

Видається такий кредит на те, щоб придбати будь-які споживчі товари. Це може бути меблі, побутова техніка або різні послуги. Кредит видається на термін від декількох місяців до декількох років. Ви можете придбати з допомогою такої послуги ту річ, яка вам дійсно необхідна, але на її придбання не вистачає фінансів. Для цих же цілей можна використовувати швидкий мікрозайм.

Іпотека

Такий кредит дає можливість придбати власне житло в кредит. Це може бути квартира, котедж або дачу. У деяких випадках доводиться залишати під заставу власну нерухомість, адже тільки так банківська установа буде впевнена в тому, що ви точно повернете кредит.

Зазвичай всі банківські установи вимагають початковий внесок, який дорівнює 10% від суми кредиту. Ще ви повинні будете застрахувати власне майно, здоров’я, а також інші моменти. Звичайно, всі витрати на подібні процедури повинен оплачувати сам покупець. Термін кредиту варіюється від 10 до 30 років.

Автокредит

Видається такий кредит для придбання автомобілів різного виду. Але вам доведеться обов’язково застрахувати машину згідно КАСКО. Також знадобиться страхування здоров’я. Зате можна придбати новий транспортний засіб, так і старий автомобіль. Кредит видається на термін від декількох місяців до декількох років.

Кредитка

За допомогою такої карти можна здійснювати покупки в інтернет-магазинах. Гроші на кредитну карту кладе банківська установа, а не ви. Можна взяти кредит відповідного розміру, але його обов’язково треба буде повернути. Якщо раптом у вас немає грошей на даний момент, то можете скористатися такою послугою. Це дуже швидко та зручно, адже не доведеться нікуди ходити. Однак варто пам’ятати про те, що процентна ставка не занадто низька, тому вам доведеться переплатити за своє придбання в інтернеті.

Це найбільш затребувані і популярні види кредитування. Ви самостійно можете зробити вибір на користь одного з них. Однак перед тим як приймати остаточне рішення, варто зрозуміти, чи дійсно вам потрібен кредит.

Leave a commentlogo
Контакты

Киев + Харьков, Украина

admin@vam-groshi.com.ua

Можете писать круглосуточно!
Без выходных!

Copyright 2016 © All Rights Reserved

Все права & Защищены   |   Копирование материалов & разрешено только при указании ссылки на наш сайт!