Дата : 2021-09-07

Біжи швидше, або чому ми оновлюємо мобільний додаток

«Трeбa бігти щoсили, aби тільки зaлишaтися нa місці, a щoб кудись пoтрaпити, трeбa бігти як мінімум удвічі швидшe!» (It takes all the running you can do, to keep in the same place. If you want to get somewhere else, you must run at least twice as fast as that!) — дoбрe відoмa цитaтa з «Aліси в крaїні див» влучнo xaрaктeризує темп рoбoти сфeри нeoбaнкінгу.

Щoйнo в лютoму ми з izibank вийшли з бeти, a вжe сьoгoдні зaпускaємo oнoвлeний мoбільний дoдaтoк — з тoчки зoру як дизaйну, тaк і нaпoвнeння. Зa oстaнні піврoку ми aктивнo збирaли й aнaлізувaли фідбeк і тaкoж нaрoщувaли клієнтів: лишe зa цeй місяць динaмікa залучення нових клієнтів зросла в 30%. І зараз охоче ділимось всіма нашими напрацюваннями, як так кажуть: «izibank 2.0 вступає в гру!».

Що нового? Насамперед ми оновили проектирование та UX/UI мобільного додатку. Покращили його архітектуру та зменшили кількість кліків угоду кому) більшості дій. Так, наприклад, обміняти валюту онлайн можна в 2 кліки, а є взагалі дії в Водан жест — наприклад, приховати свій сальдо можна просто помахом руки аль зняти кешбек, лише потрусивши смартфоном.

Є нові фічі, куди ж без участия цього, й також оновлення вже існуючих.

izi–кешбек, відверто кажучи, завжди найбільше цікавив наших клієнтів. Були та є ті, хто в захваті від 1% сверху все (це зручно, і ми перші возьми ринку, хто запропонував такий размер), а були ті, хто вимагав категорій. Звичка — складна единица, але байдужих тут точно неважный (=маловажный) було. І якщо клієнт просить, дослухаємось до самого нього і запускаємо кешбек на вибір. Тепер можна обрати в (видах себе або вже звичний 1% держи всі покупки плюс додатково п\’ятничний кешбек получи и распишись розваги, або щомісяця вибір двох категорій з підвищеним кешбеком. В обидвох варіантах накопичені кошти доступні у счастливо оставаться-який момент — izi-кешбек, як і раніше, ніколи безграмотный згорає.

І знову ж таки, ми перші получи и распишись ринку, хто пропонує клієнтові такий гнучкий підхід. 

Реферальна програма — ще одна річ, получи яку чекали. І тепер кожен выше- клієнт має можливість запустити ланцюжок win-win, запросивши друга, — обидвоє отримують вслед за це гроші на свій рахунок. Или фраза «заробити на друзях» позбувається негативного підтексту.

Найближчими в ближайшее время також запустимо розстрочку. Її можна если миттєво оформити в мобільному додатку до самого або навіть після покупки — це зручно, оскільки планувати значні витрати безграмотный завжди є змога, а от перевести вже здійснену покупку у розстрочку — izi!

Якщо ж говорити оборона емоцію, то в нас і тут є нова крута фіча — гейміфікація. Віднині кожна транзакція і кожна дія в мобільному додатку — це можливість прокачати свій популярность та вирости з «новачка» до «бога додатку». І окрім сплеску ендорфінів це заносить реальні винагороди — подарунки від izibank та партнерів, а також прикольні ачівки та стікери.

Одним заходом ми також продовжуємо активно розширювати каталог міст з кур’єрською доставкою — нещодавно запустили Маріуполь й Запоріжжя, а прежде цього вже були Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Тернопіль, Суми. В такой мере, долучитись до izibank можна нетрудно, навіть не виходячи з дому, — завдяки відеоверифікації, яку запустили одними з перших. Аль ж отримати izi-картку можна просто, обравши зручний спосіб: аль кур’єрською доставкою, аль у понад 200 точках видачі в більше ніж 40 містах України.

Нета Тігіпко, засновниця izibank

Текст опубліковано по (по грибы) погодження з автором — оригінал тогда. 

Похожие статьи


Комментирование закрыто.