Дата : 2021-03-12

"Це відвертий наклеп": В Нацбанку заперечують заяви Катерини Рожкової про спроби цензури

Гaлинa Кaлaчoвa ввaжaє, щo кoжeн прaцівник Нaцбaнку і oсoбливo йoгo тoп-мeнeджeри пoвинні oпікувaтися рeпутaцією Нaцбaнку і нe шкoдити їй. «One-voice policy — цe вaжливo і цe нe нoу-xaу НБУ», — зaявилa дирeктoр дeпaртaмeнту.

Загалом, поведінку Рожкової Калачова вважає неприпустимою.

«Ще одна річ, якої я никак не уявляю — як спікер всех благ-якого іноземного центробанку виходить і (ввертывать щось проти своєї інституції та команди», — зазначила шеф департаменту комунікацій НБУ. При цьому додала, що їй прикро, що члени правління НБУ вдаються накануне перекручування фактів, наклепів, та провокують ЗМІ получай публікацію недостовірної інформації.

Щодо самих звинувачень зі сторони Рожкової в сторону департаменту комунікацій НБУ у цензурі, так тут Калачова запевнила: «ДК мало-: неграмотный надавав «Новому времени» жодної альтернативної версії інтерв’ю (порізаного чи непорізаного). Взагалі скороченої Департаментом комунікацій версії цього інтерв’ю безвыгодный існує».

Зазначимо, за словами Рожкової, обращение про заборону коментувати їй теми внутрішньої ситуації у НБУ, кадрової політики, співпраці з Международный валютный фонд тощо, вийшов від Голови НБУ сверх декілька годин після проведення інтерв’ю про НВ.

Сам голова НБУ Кирило Актау у момент розгорання конфлікту у стінах НБУ повідомив, що захворів получай COVID-19, у зв’язку з чим, знаходиться враз на самоізоляції.

Зауважимо, 5 березня оголошення нової облікової ставки НБУ відбулося минус присутності Шевченка. На пресбрифінгу исполнение) ЗМІ було заявлено, що разумник Нацбанку перебуває у плановій відпустці і з 9 березня повернеться прежде своїх обов’язків.

Початком появи цензури в НБУ Катюша Рожкова називає серпень 2020 року і пов’язує її із зміною  керівництва НБУ та низки кадрових змін в ключових департаментах.

У жовтні 2020 року заступники голови НБУ Екатерина Рожкова і Дмитро Сологуб «за спілкування зі ЗМІ» сейчас отримали догану і недовіру від Для НБУ.

Похожие статьи


Комментирование закрыто.