Дата : 2021-07-03

Масові звільнення в НБУ: чому так сталося і які будуть наслідки для банківського сектору

Дізнaтися чeрeз діючу прeс-службу НБУ пoзицію іншиx кeрівників дeпaртaмeнтів і упрaвлінь НБУ дeлo нe вдaлoся. Нa прeсбрифінгу прo підсумки рoку рeгулювaння тa нaгляду зa нeбaнківськими фінaнсoвими установами наше запитання поперед присутніх там спікерів (начальника управління правового забезпечення законодавчих ініціатив юридичного департаменту Ольги Козлової, в. о директора департаменту методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ Сергія Савчука, директора департаменту нагляду вслед за ринком небанківських фінансових установ Ольги Максимчук, начальника управління захисту прав споживачів фінансових послуг Ольги Лабайчук): «Відхід регулятора від базових стандартів роботи назвали причиною свого звільнення Віталій Ваврищук і Олександр Бевз. Яка ситуація залпом у ваших департаментах і чи не плануєте ви також звільнятися?» — демпфер заходу також не озвучив.

Зазначимо, пресбрифінг проходив в режимі онлайн і запитання журналісти могли задавати тільки у письмовому вигляді. Озвучували їх, не , тільки після проходження «цензури». Іще накануне недавнього часу із тим, щоб поставити свої запитання і отримати бери них відповідь, навіть якщо вони «без- стосуються теми брифінгу», у представників ЗМІ проблем у випадку з НБУ никак не було.

Разом з тим деякі опитані круг обязанностей експерти схиляються до думки, що сьогоднішня ситуація із масовими звільненнями в НБУ — суто внутрішні розборки, які особливого впливу получи и распишись щось поза стінами самого Нацбанку без- матимуть. Так, зокрема, у коментарі акт голова комітету економістів України Андрій Новак зазначив: «Це суто внутрішній організаційний процес. Звільняється  середньоуправлінська ланка — це виконавці, і вони маловыгодный впливають на політику Нацбанку. Наслідків в целях країни не буде ніяких».

Похожие статьи


Комментирование закрыто.