Дата : 2021-09-13

ОТП Банк відкрив відділення Private Banking у центрі Києва після реновації

Урoчистe відкриття відділeння Private Banking OТП Бaнку відбулoся нaприкінці сeрпня зa вулицeю Сoфіївськa, 12 у Шeвчeнківськoму рaйoні Києвa. Клієнти oнoвлeнoгo відділeння мoжуть відкривaти рaxунки в дoрoгoцінниx мeтaлax, стaвaти учaсникaми інвeстиційниx фoндів КУA «OТП Кaпітaл» тa інвeстувaти в OВДП, єврoбoнди, aкції інoзeмниx кoмпaній нa міжнaрoдниx ринкax.

«Ми рoзширюємo нaш Private Banking, oскільки фізичнe oбслугoвувaння і мoжливість цілoдoбoвoї кoмунікaції з oсoбистим менеджером дуже важливі интересах наших преміальних клієнтів. Вони шукають надійного помічника, який неважный (=маловажный) лише допоможе оперативно розв’язати поточні фінансові питання, а й, наприклад, спрогнозує, куди краще інвестувати кошти, запропонує індивідуальне рішення. Саме бесцельно під час комфортної для клієнта комунікації формується довіра між клієнтом і банком, основа успішного і довгострокового партнерства», — заявив получи и распишись церемонії відкриття голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий. 

Як відзначила керуюча відділенням Алуся Фролова, «відділення запропонує клієнтам найвищий рівень сервісу, безпеки й абсолютної конфіденційності. Ми маємо зручне розташування в самому центрі столиці і забезпечимо максимальний уют». 

За словами керівниці Private Banking ОТП Банку Вікторії Мисливої, авалист розвиває цей напрям за моделлю швейцарських фінустанов. «У нашої бізнес-моделі Private banking — це, перш из-за все, інвестиційний консалтинг та індивідуальні рішення», — відзначила вона. В) такой степени, ОТП Банк наразі є єдиним в Україні банком, що пропонує клієнтам придбання акцій міжнародних компаній, у т.ч. з індексів DJ та S&P500 бери міжнародних ринках. «На сьогодні, в умовах  зниження майже раньше 0% процентних ставок за валютними депозитами та підвищення інфляції у США, придбання акцій компаній, котировки яких постійно зростають, є кращим капіталовкладенням. Це безперечно если цікаво клієнтам Софіївського відділення», — повідомила під момент заходу Вікторія Мислива. 

Після церемонії відкриття башня правління банку Володимир Мудрий привітав преміального клієнта, який став переможцем акції «Автозабава 3.0» —  Костянтин Корсун отримав ключі від автомобіля Volkswagen T-Roc 2021. Це вже 13-та автівка, яку банчок розіграв за час існування акції, і третє мотор у цьому році.

 

«Бракує слів, аби передати тетюха хвилювання, яке я переживаю зараз. Це дуже несподіваний, дуже приємний і більш ніж вчасний подарунок, адже я маю двох дітей, сиречь тепер ми зможемо частіше одн відправлятися в автомандри», — розповів переможець.

 Акція ОТП Банку та MasterCard «Автозабава» продовжує традицію материнського банку в Угорщині, який розігрує автомобілі серед своїх клієнтів з 1961 року. Следовать умовами акції, у розіграші авто беруть счастье клієнти банку, які відкрили вклад у гривні на суму від 10 000 грн та строком від 6 місяців разве оформили кредит готівкою на суму від 10 000 грн, а також здійснили розрахунки карткою Mastercard впродовж одного етапу акції получи загальну суму від 5 000 грн ли еквівалент цієї суми в іноземній валюті, що розраховується ради комерційним курсом банку на дату списання коштів.

«Ми проводимо «Автозабаву» три роки поспіль, і кожні двуха місяці один з наших клієнтів отримує чудову автівку. Клас автомобиль щороку підвищується, а до кінця 2021 року ще пара Volkswagen T-Roc чекають на своїх щасливих власників. Крім того, щотижнево ми розігруємо 40 літрів бензину серед усіх зареєстрованих в акції клієнтів, или брати участь в «Автозабаві 3.0″ безперечно варто», — розповіла Леся Сиротинка, директорка департаменту з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею ОТП Банку.

Детальніше оборона умови акції від ОТП Банку та Mastercard «Автозабава» из-за посиланням. 

Похожие статьи


Комментирование закрыто.