Дата : 2020-11-06

Вам кешбек! Що пропонують банки клієнтам і чому цей вид бонусів скоро може зовсім зникнути

Усім клієнтaм ПривaтБaнку дoступний миттєвий «кeшбeк» зa прoгрaмoю лoяльнoсті «Бoнус Знак». «Прoгрaмa прaцює зa усімa кaрткaми ПривaтБaнку, oкрім кoрпoрaтивниx тa нe вимaгaє oкрeмoгo підключeння. Сьoгoдні дo мeрeжі підключeнo вжe пoнaд 36 тисяч пaртнeрів з різнoмaнітниx гaлузeй тoргівлі тa нaдaння пoслуг. Oкрім тoгo, ПривaтБaнк рeгулярнo выгнать спільні акції з партнерами, зареєструвавшись в яких, клієнт має можливість отримати відчутний «кешбек» из-за тією чи іншою категорією. Клієнт відразу після розрахунку отримає скидка — певний відсоток від суми оплати бери свій бонусний рахунок в залежності від того, який встановлений у партнера — від 1% впредь до 15%», — розповів в коментарі демарш керівник регіонального прес-офісу ПриватБанку в Києві Олександр Жильцов.

Загалом, знайти исполнение) себе цікаві пропозиції можна і в інших банках.

Чому кешбек може зникнути взагалі в найближчому майбутньому

Тим когда-когда про те, що в на сьогодні існуючій схемі функціонування програм лояльності споживачі, які далеко не користуються «кешбеком», фактично платять тим, хто ганяється следовать щедрими банківськими пропозиціями, говорить Василь Невмержицький.

«В кінцевому підсумку всі програми лояльності неведомо зачем чи інакше лягають на плечі споживача. У вигляді, наприклад, більш високої вартості товарів і послуг. Це маловыгодный завжди працює прямо. «Кешбек» 5% вслед покупку, скажімо, квітів, не означає, що комплект обійдеться на 5% дорожче. Але в цілому банківські комісійні по (по грибы) торговий еквайринг, в який включена і комісія інтерчейндж, в результаті конвертуються в магазинний цінник«, — каже він.

Невмержицький також звертає увагу сверху те, що цим питанням не переводя дыхания сильно перейнялися у Верховній Раді.

«У жовтні з різницею в 2 тижні були зареєстровані відразу двушничек законопроєкти, що передбачають обмеження інтерчейнджу ради всіх фінустанов, що працюють в країні. Відповідно раньше першого законопроєкту, до 2022 року міжбанківська комісія повинна знизитися раньше 0,3%, а загальна вартість торгового еквайрингу — предварительно 0,5%. Другий пропонує менш радикальне зниження і більше часу в перехід. Так, розмір інтерчейнджа повинен до самого 2023 року знизитися до 0,9%. А сумарна комісія банку-еквайєра чтобы бізнесу — до 1,4% (одним заходом вона в середньому становить 2-3%). Яким шляхом підуть нардепи — сказати дружно. Але очевидно, що радикальний сценарій, якщо він если схвалений парламентом, з високою ймовірністю повністю знищить саму фантом «кешбек». Вона просто перестане бути цікавою чтобы клієнтів. Такий підхід не позбавлений сенсу і, безумовно, більш справедливий. Фактично в існуючій ситуації пересічні споживачі, які неважный (=маловажный) користуються «кешбеком», платять тим, хто ганяється ради щедрими банківськими пропозиціями», — выронить) слов він.

Разом з тим, нічого поганого в самій ідеї «кешбеку» Невмержицький малограмотный бачить. «Звісно, якщо банк-емітент пропонує таку послугу, нею варто скористатися. Причому я б рекомендував звернути увагу для той факт, що в багатьох банках «кешбек» — це одолжение, яка підключається окремо. Тобто, вона невыгодный встановлена ​​за замовчуванням», — каже експерт.

Похожие статьи


Комментирование закрыто.