Дата : 2020-12-20

Яким став сучасний банкінг та з якими викликами банки зіткнуться у 2021 році

Для того нaшoгo бaнку рoздрібний бізнeс є сeрвісним, ми пoстійнo прaцюємo нaд рoзвиткoм бaнківськиx сeрвісів в oнлaйн, включaючи e-commerce. Aлe oсoбливу увaгу ми приділяємo ствoрeнню мoжливoстeй в (видах рoзвитку мaлoгo та середнього бізнесу: постійно працюємо надо бізнес кейсами, створюємо комплексні рішення, які вирішують бізнес задачі наших клієнтів максимально швидко та з мінімальними витратами.

Цей рік, який Times назвав "гіршим" в історії, закінчується. Що Ви побажаєте нашим читачам напередодні новорічних свят?

— Українці завжди були дуже позитивними, а також стійкими впредь до будь-яких криз завдяки своїй винахідливості. Такі якості заслуговують возьми повагу. Напередодні новорічних свят всім хочу побажати зберігати оптимізм, невыгодный втрачати самоконтроль і впевненість в собі. Пусть себе на здоровье у Ваших домівках буде достаток і сімейний затишок! З Новим роком, що надходить, та Різдвом Христовим!

Нагадаємо, Комерційний Індустріальний Банчик (АТ "КІБ") — універсальний банчик, заснований в 1993 році з повним спектром фінансових послуг с целью корпоративних і приватних клієнтів. Мережа банку налічує 38 відділень в різних регіонах України. АТ "КІБ" виконує всі економічні нормативи, які встановлені НБУ відповідно после законодавства.

Тетяна Путінцева має банківський досвід понад 20 років, 13 з яких — получи керівних посадах. Починала з посади економіста відділення і вследствие кілька років стала керівником одного з відділень "Приватбанку". З 2006 року Тетяна Володимирівна обіймала посаду заступника Голови Правління.

Працювала в керівному складі ПАТ "Промінвестбанк", АТ "Сведбанк", АКБ "ТАС-Комерцбанк", ВАТ КБ "Південкомбанк". З 2013 року обіймала посаду заступника Голови Правління АТ "ТАСкомбанк" — керівника Східного регіону. Призначено Головою Правління Комерційного Індустріального Банку з квітня 2018 року.

Похожие статьи


Комментирование закрыто.